menu close menu

Blog

Piękne paznokcie – Hybryda

Każda kobieta marzy o pięknych paznokciach,  lśniących zdrowych  włosach , długich rzęsach. Przyjęło się ,że dłonie są naszą wizytówką więc ten artykuł poświęcę właśnie dłoniom.

 

Podczas codziennych prac domowych , zmywania ścierania kurzu i mycia podłogi ciężko zachować delikatne miękkie w dotyku dłonie oraz długie lśniące paznokcie , każda z nas doskonale o tym wie  :) Salony typowo kosmetyczne oraz fryzjerskie które mają również w ofercie zabiegi ułatwiają nam życie oferując pełną gamę peelingów , maseczek oraz kremów nawilżających dłonie. To jednak zabiegi które łatwo nam wykonać w domu i zapewne większość z nas w torebce nosi ze sobą krem do rąk jak i pomadkę ochroną.

 

Trudniejszą kwestią są paznokcie. Nawet jeżeli mamy ze sobą lakier do paznokci (do ewentualnych poprawek i odpryśnięć) to nie zawsze się to sprawdzi. Ile z Was miało stresującą sytuację przed wieczornym wyjściem na kolację lub rano spiesząc się do pracy kiedy lakier odprysnął a my nie mamy czasu czekać aż nowa warstwa lakieru wyschnie i przez cały dzień czujemy dyskomfort z powodu brzydko wyglądających paznokci ?

Drogie Panie ! Mam na to świetne rozwiązanie! Manicure hybrydowy! Jest to metoda znana nam już od dawna jednak cieszy się coraz większą popularnością ze względu na to , że jest bezpieczna dla naszych paznokci , dużo lżejsza niż metoda akrylowa od której już się odchodzi, hybryda daje efekt świeżo pomalowanych wręcz „mokrych” paznokci , oraz ze względu na trwałość i najważniejsze: NASZĄ WYGODĘ.

 

Hybryda jak sama nazwa wskazuje to połączenie dwóch wspaniałych dla nas rzeczy lakieru i żelu czyli lakierożel utwardzany lampą UV. Taka metoda daje nam pewność że paznokcie będą zawsze pięknie wyglądać , kolor nie odpryśnie a dodatkowo mamy utwardzoną płytkę paznokcia co zapobiega złamaniu. Lakierożele występują w dziesiątkach , setkach kolorów. Mogą być naturalne , z wzorkami lub jaskrawe na przykład dopasowane do koloru stroju kąpielowego . Coś wspaniałego ! Manicure hybrydowy ma też swoje wady , jedną z nich jest  odrost naturalnego paznokcia jednak jest to kwestia indywidualna , jedna z nas będzie cieszyć się pięknymi paznokciami przez trzy tygodnie inna przez dwa ale i tak warto ! Drugą mini wadą jest to że hybryda nie utrzyma ciężkich cyrkonii i niektórych naklejek ozdobnych. Osobiście uważam ,że nie jest to jednak powód dla którego zrezygnowałabym z hybrydy. Gorąco polecam manicure hybrydowy !!

 

Na koniec dodam jeszcze , ponieważ pewnie zdajecie sobie pytanie czy jest to zabieg na każdą kieszeń? Myślę , że cena jest współmierna z efektem wygodą i zaoszczędzonym czasem cena za manicure hybrydowy to 50 zł. W naszym salonie przy ulicy Fasolowej w wybrane dni tygodnia oferujemy  Manicure hybrydowy w promocyjnej cenie , specjalnie dla Was ponieważ każda z nas ma czuć się piękną :) Zapraszamy do salonu OMBRE

Zapraszam do dyskusji