menu close menu

Dietetyk

Chudnij z Vacu Well

Modelowanie sylwetki.

Jak wiadomo tłuszcze są ważnym nośnikiem energii potrzebnej do pracy mięśni. Wolne kwasy tłuszczowe pochodzące z tkanki tłuszczowej są dostarczane do mięśni z krwią wobec czego pobieranie tłuszczu potrzebnego w procesie spalania jest niezależne od tego które partie mięśni pracują, lecz od tego które obszary skóry i tkanki podskórnej są lepiej ukrwione w danym momencie. Zabieg w urządzeniu Vacu Well polega na łagodnym spacerze na bieżni która jest ulokowana w specjalistycznej kapsule podciśnieniowej.

Poprawa krążenia dzięki efektowi podciśnienia.

Dzięki innowacyjnemu efektowi podciśnienia zastosowanemu podczas treningu w urządzeniu Vacu Well zostaje przyspieszone krążenie krwi w miejscach tak zwanych problematycznych – talia, uda, brzuch, pośladki. Jak wiadomo z praktycznego doświadczenia tkanka tłuszczowa która jest najlepiej w danym momencie ukrwiona wykorzystywana jest przez mięśnie do uzyskania energii.

Uwalnianie kwasów tłuszczowych.

Na skutek poprawy krążenia krwi podczas treningu w urządzeniu Vacu Well dochodzi do szybszego wyzwalania kwasów tłuszczowych które zostają odtransportowane do tkanki mięśniowej.

Spalanie.

Kiedy krew dociera do mięśni kwasy tłuszczowe są spalane jak paliwo podczas spaceru w Vacu Well. Specjalny efekt podciśnienia sprzyja szybszemu spalaniu tkanki tłuszczowej w miejscach gdzie nie byłaby normalnie spalona podczas konwencjonalnych ćwiczeń. Stosowanie podciśnienia w połączeniu z aktywnością fizyczną poprawia krążenie krwi i jest gwarantem spalania kwasów tłuszczowych, ponieważ tłuszcz zostaje spalony tylko przez aktywną pracę mięśni.

Co należy ze sobą zabrać na trening:

  • - małą butelkę wody niegazowanej
  • - ręcznik
  • - opcjonalnie krem na Cellulitis do użycia po zabiegu

 

Jak się ubrać:

  • - bawełniana koszulka z krótkim rękawem
  • - krótkie, bawełniane szorty
  • - wygodne, sportowe obuwie i skarpetki